Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 3, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Chemia fizyczna 1 - Wykład (s.GD-50 bud.7190-GG), Andrzej Marciniak
8:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.2
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
8:15, gr.1
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
8:45, gr.3
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
9:00
9:15, gr.2
Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Wiesława Bańkowska, Lech Gmachowski
9:45, gr.1
Inżynieria chemiczna - Wykład (s.GD-48 bud.7190-GG), Lech Gmachowski
10:00
10:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
10:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
10:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
10:30, gr.3
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
10:35, gr.1
Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Wiesława Bańkowska, Lech Gmachowski
11:00
11:15, gr.1
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
11:30, gr.3
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:00
12:15, gr.5
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.4
Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
12:15, gr.2
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
12:15, gr.3
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
12:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
12:15, gr.1
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
13:0013:00, gr.1
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
13:15, gr.1
Matematyka w technologii chemicznej - Wykład (s.GD-48 bud.7190-GG), Lech Gmachowski, Sławomir Torbus
14:0014:00, gr.2
Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski
14:15, gr.2
Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: