| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
6:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
7:00 | 7:00, gr.1 Matematyka w technologii chemicznej - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Lech Gmachowski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wizualizacja danych technicznych - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Małgorzata Petzel | | | | 8:00, gr.1 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | | |
|
|
| 8:15, gr.1 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | | | |
|
|
| | | | |
8:35, gr.1 Inżynieria chemiczna - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Lech Gmachowski | |
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | 9:00, gr.3 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | | | 9:00, gr.4 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | 9:30, gr.1 Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-7 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | |
|
9:40, gr.1 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | | | |
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | 10:00, gr.2 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | 10:00, gr.1 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GM-4 bud.7190-GM), Monika Łapiak | | |
|
10:10, gr.1 Chemia fizyczna 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Marciniak | |
| 10:15, gr.2 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Monika Łapiak | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
10:40, gr.2 Laboratorium automatyki i pomiarów wielkości fizycznych (s.GD-1 bud.7190-GG) - Jakub Lęcki | | |
| | | | | 10:45, gr.3 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | | | | |
|
|
11:00 | | 11:00, gr.4 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | 11:00, gr.1 Aparatura przemysłu chemicznego - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk | | | | | |
|
|
| | | | | | 11:15, gr.2 Inżynieria chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-7 bud.7190-GG), Lech Gmachowski | | |
11:20, gr.1 Wizualizacja danych technicznych - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel |
|
| | | | | | | 11:30, gr.3 Wychowanie fizyczne 3 - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | 12:00, gr.2 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Monika Łapiak | | | |
|
|
| 12:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Monika Łapiak | | | | 12:15, gr.2 Wizualizacja danych technicznych - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel | | | |
|
12:25, gr.3 Laboratorium automatyki i pomiarów wielkości fizycznych (s.GD-1 bud.7190-GG) - Jakub Lęcki | 12:25, gr.2 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski | |
| | | | | | | | |
|
12:40, gr.2 Aparatura przemysłu chemicznego - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk |
| 12:45, gr.4 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Agnieszka Kłosińska | 12:45, gr.1 Laboratorium automatyki i pomiarów wielkości fizycznych (s.GD-1 bud.7190-GG) - Jakub Lęcki | | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | 13:00, gr.3 Matematyka w technologii chemicznej - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Lech Gmachowski | |
|
13:10, gr.2 Ćwiczenia rachunkowe z chemii fizycznej (s.GD-39 bud.7190-GG) - Andrzej Marciniak | |
| | | 13:15, gr.3 Wizualizacja danych technicznych - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
14:05, gr.4 Laboratorium automatyki i pomiarów wielkości fizycznych (s.GD-1 bud.7190-GG) - Jakub Lęcki | | |
| 14:10, gr.2 Laboratorium chemii analitycznej (s.GG-371 bud.7190-GG) - Dariusz Szychowski |
| | | | |
|
14:25, gr.3 Aparatura przemysłu chemicznego - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk | | |
| 14:30, gr.3 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | | |
|
| 14:40, gr.2 Matematyka w technologii chemicznej - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Lech Gmachowski | |
| | | | |
14:50, gr.1 Ćwiczenia rachunkowe z chemii fizycznej (s.GD-39 bud.7190-GG) - Andrzej Marciniak | |
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| 16:15, gr.4 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska | 16:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | 16:15, gr.4 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska | 16:15, gr.1 Język angielski 1, poziom B2 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | |
| 16:20, gr.1 Matematyka w technologii chemicznej - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Lech Gmachowski | |
|
16:30, gr.3 Język angielski 1, poziom B1 (s3) - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|