Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 5, studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Aneta Lorek
8:05, gr.2
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Paweł Grabowski
8:15, gr.3
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-48), Robert Kowalski
8:15, gr.1
Podstawy chemii i technologii związków wielkocząsteczkowych - Wykład (s.GD-62), Elżbieta Gurdzińska
9:00
10:00
10:15, gr.2
Modelowanie syntez organicznych - Projekt (s.GD-40), Aneta Lorek
10:15, gr.1
Analiza instrumentalna - Laboratorium (s.GG-346), Andrzej Marciniak, Iwona Wilińska
10:15, gr.2
Analiza instrumentalna - Laboratorium (s.GG-346), Iwona Wilińska
10:15, gr.5
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-61), Izabela Kruszewska
10:15, gr.4
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-49), Ewa Gizińska
10:15, gr.2
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-48), Robert Kowalski
10:15, gr.1
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-54), Monika Łapiak
10:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza instrumentalna - Wykład (s.GD-62), Iwona Wilińska
10:30, gr.1
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Aneta Lorek
10:35, gr.2
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Paweł Grabowski
11:00
11:15, gr.1
Technologia chemiczna 2 - Wykład (s.GD-60), Jacek Kijeński
12:00
12:15, gr.1
Technologia chemiczna 2 - Wykład (s.GD-60), Jacek Kijeński
12:15, gr.5
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-61), Izabela Kruszewska
12:15, gr.4
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-49), Ewa Gizińska
12:15, gr.2
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-48), Robert Kowalski
12:15, gr.1
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-54), Monika Łapiak
12:15, gr.1
Technologia chemiczna 2 - Ćwiczenia (s.GD-62), Łukasz Gościniak
12:15, gr.3
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Przemysław Jarosiński
12:15, gr.1
Modelowanie syntez organicznych - Projekt (s.GD-40), Aneta Lorek
12:15, gr.1
Podstawy technologii przerobu ropy naftowej - Wykład (s.GD-62), Maciej Paczuski
13:00
13:15, gr.1
Technologia chemiczna 2 - Wykład (s.GD-60), Jacek Kijeński
14:0014:00, gr.3
Analiza instrumentalna - Laboratorium (s.GG-346), Iwona Wilińska
14:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Termodynamika techniczna i chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-62), Jacek Michalski
14:15, gr.3
Język angielski, egzamin B2 (s5) - Ćwiczenia (s.GD-48), Robert Kowalski
14:15, gr.1
Wybrane procesy przemysłowej syntezy organicznej 1 - Wykład (s.GD-62), Sabina Wilkanowicz
14:45, gr.3
Chemia organiczna 2 - Laboratorium (s.GG-64), Przemysław Jarosiński
15:00
16:0016:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Termodynamika techniczna i chemiczna - Wykład (s.GD-62), Jacek Michalski
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock