Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 7, TPN studia stacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak
8:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
8:15, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Aneta Lorek
8:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
9:00
9:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo techniczne - Wykład (s.GD-49), Łukasz Agaciński
10:00
10:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak
10:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
10:45, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Aneta Lorek
10:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
11:00
11:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo techniczne - Wykład (s.GD-49), Łukasz Agaciński
12:00
12:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Aneta Lorek
12:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
12:30, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
12:30, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak
13:00
13:15, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo techniczne - Wykład (s.GD-49), Łukasz Agaciński
14:00
15:0015:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Aneta Lorek
15:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Chemia i fizykochemia produktów naftowych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Marzena Majzner
15:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia procesów rafineryjnych 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak
16:0016:00, gr.1
Seminarium dyplomowe - Ćwiczenia (s.GD-60), Jacek Kijeński
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock