Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 1, studia niestacjonarne I stopnia, WBMiP
rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
7:15, gr.2
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
7:40, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Roman Rumianowski
7:40, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Pankowski
8:008:00, gr.1
Matematyka 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Pankowski
8:10, gr.1
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
8:55, gr.2
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
9:00
9:45, gr.2
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
9:45, gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GM-AULA(M) bud.7190-GM), Roman Rumianowski
9:45, gr.3
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GM-AULA(M) bud.7190-GM), Andrzej Pankowski
9:45, gr.1
Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
9:45, gr.1
Matematyka 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Andrzej Pankowski
10:0010:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
10:00, gr.2
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
10:25, gr.3
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
10:25, gr.1
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
10:25, gr.2
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
10:35, gr.3
Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
10:45, gr.1
Fizyka 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Roman Rumianowski
11:00
11:15, gr.1
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
11:25, gr.3
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.GG-325 bud.7190-GG) - Małgorzata Petzel
11:25, gr.2
Maszynoznawstwo chemiczne - projekt (s.GG-318 bud.7190-GG) - Robert Grabarczyk
11:45, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Małgorzata Petzel
12:00
12:05, gr.2
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
12:55, gr.3
Technologia informacyjna w technologii chemicznej 1 - projekt (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP) - Małgorzata Petzel
13:0013:00, gr.1
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
13:30, gr.1
Maszynoznawstwo chemiczne - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Robert Grabarczyk
14:00
14:40, gr.1
Obliczenia chemiczne - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Mariola Nowacka
15:00
15:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Podstawy gospodarki rynkowej - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Jerzy Dobrosielski
15:15, gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Ergonomia - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Jerzy Dobrosielski
15:40, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Zofia Kowalewska
16:00
16:35, gr.5
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
16:35, gr.2
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Zofia Kowalewska
17:0017:00, gr.1
Chemia ogólna i nieorganiczna 1 - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Zofia Kowalewska
17:00, gr.1
Ochrona własności intelektualnej - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Jacek Wernik, Krzysztof Wołosz
17:30, gr.6
Matematyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Andrzej Pankowski
17:30, gr.5
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-47 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
18:0018:00, gr.1
Zarządzanie jakością - Wykład (s.MS TEAMS bud.7190-KAMP), Paweł Grabowski
18:25, gr.6
Fizyka 1 - Ćwiczenia (s.GD-55 bud.7190-GG), Roman Rumianowski
19:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: