| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 7:15, gr.1 Tworzywa sztuczne 1 - Wykład (s.GD-62), Tatiana Brzozowska, Barbara Liszyńska, Blandyna Osowiecka | |
|
|
| | | | | 7:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Elektrotechnika - Wykład (s.GD-40), Sławomir Torbus | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | 9:00, gr.1 Tworzywa sztuczne 1 - Wykład (s.GD-62), Tatiana Brzozowska, Barbara Liszyńska, Blandyna Osowiecka | |
|
9:10, gr.1 Projektowanie wyrobów z tworzyw sztucznych (s.GD-40) - Wiesława Ciesińska | |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | 10:00, gr.1 Zastosowanie tworzyw sztucznych - Wykład (s.GD-40), Grzegorz Makomaski | | 10:00, gr.1 Podstawy projektowania w technologii chemicznej - Wykład (s.GG-325), Jacek Michalski | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 11:45, gr.1 Podstawy projektowania w technologii chemicznej (s.GG-325) - Jacek Michalski | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 12:15, gr.1 Technologia procesów rafineryjnych - Wykład (s.GD-40), Aneta Lorek | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 12:45, gr.1 Technologia procesów petrochemicznych - Wykład (s.GD-62), Łukasz Gościniak | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | 14:00, gr.1 Angielska terminologia chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-40), Marzena Majzner | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 14:30, gr.1 Technologia procesów petrochemicznych - Ćwiczenia (s.GD-62), Łukasz Gościniak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | 17:00, gr.1 Wybrane procesy przemysłowej syntezy organicznej 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak | |
|
|
| | | | 17:15, gr.1 Technologia procesów rafineryjnych - Ćwiczenia (s.GD-40), Przemysław Jarosiński | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 18:45, gr.1 Wybrane procesy przemysłowej syntezy organicznej 2 - Laboratorium (s.GG-65), Łukasz Gościniak | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|