Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Przedmioty z sem. 2, studia stacjonarne II stopnia, WBMiP
rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Reologia polimerów - Wykład (s.GD-62), Wiesława Ciesińska
8:15, gr.1
Tworzywa sztuczne jako materiały konstrukcyjne - Wykład (s.GD-62), Janusz Zieliński
8:15, gr.1
Materiałoznawstwo paliw do pojazdów samochodowych - Wykład (s.GD-52), Marzena Majzner
8:30, gr.1
Etyczne i ekologiczne problemy w produkcji przemysłowej - Wykład (s.GD-46), Iwona Wilińska
9:00
9:15, gr.1
Fizyka - Ćwiczenia (s.GD-40), Janusz Kempa
10:00
10:15, gr.1
Zarządzanie przedsięwzięciami - Wykład (s.GD-46), Jerzy Dobrosielski
10:15, gr.1
Postępy w technologii procesów rafineryjnych i petrochemicznych 1 - Wykład (s.GD-46), Maciej Paczuski
10:15, gr.1
Wybrane zagadnienia z technologii tworzyw sztucznych 1 - Wykład (s.GD-60), Halyna Marshalok
10:15, gr.1
Angielska terminologia chemiczna - Ćwiczenia (s.GD-52), Marzena Majzner
11:0011:00, gr.1
Projektowanie przemysłowych procesów rafineryjnych i petrochemicznych (s.GD-52) - Przemysław Jarosiński
11:15, gr.1
PKA: Procesy sorpcji i sorbenty w technologii chemicznej - Wykład (s.GD-62), Dariusz Szychowski
11:15, gr.1
Fizyka - Wykład (s.GD-47), Janusz Kempa
11:15, gr.2
Postępy w technologii procesów rafineryjnych i petrochemicznych 1 - Projekt (s.GG-338), Maciej Paczuski
11:45, gr.2
Projektowanie przemysłowych procesów rafineryjnych i petrochemicznych (s.GD-52) - Przemysław Jarosiński
12:00
12:15, gr.1
Postępy w technologii procesów rafineryjnych i petrochemicznych 1 - Projekt (s.GG-338), Maciej Paczuski
12:15, gr.1
Wybrane zagadnienia z technologii tworzyw sztucznych 1 - Projekt (s.GD-60), Halyna Marshalok
13:00
13:15, gr.1
PKB: Analiza śladowa - Wykład (s.GD-52), Zofia Kowalewska
14:00
14:15, gr.1
Kataliza przemysłowa - Wykład (s.GD-60), Jacek Kijeński
14:15, gr.1
Przedsiębiorstwo na rynku UE - Wykład (s.GD-46), Aleksandra Kolemba
14:15, gr.2
Wybrane zagadnienia z technologii tworzyw sztucznych 1 - Projekt (s.GD-60), Halyna Marshalok
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock