Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych
Przedmioty z sem. 2, studia I stopnia stacjonarne, KNEiS
rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
8:15, gr.2
Mikroekonomia II - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
8:15, gr.1
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-44 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Izabela Kruszewska
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Ewa Gizińska
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-38 bud.7190-GG), Robert Kowalski
8:15, gr.1
Prawo cywilne - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Tomasz Suski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Zarządzanie środowiskiem i ekologia - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Renata Walczak
10:15, gr.2
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-44 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
10:15, gr.1
Mikroekonomia II - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
10:15, gr.3
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-46 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
10:15, gr.2
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
10:15, gr.1
Logika - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Tomasz Zbrzezny
11:00
12:00
12:15, gr.99
Współczesna antropologia filozoficzna - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Tomasz Zbrzezny
12:15, gr.1
Współczesna antropologia filozoficzna - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Tomasz Zbrzezny
12:15, gr.1
Matematyka w ekonomii - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
12:15, gr.1
Mikroekonomia II - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Stanisław Szukalski
13:00
14:0014:00, gr.1
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
14:15, gr.3
Mikroekonomia II - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Artur Piotrowicz
14:45, gr.3
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
15:00
16:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: