Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych
Przedmioty z sem. 2, studia I stopnia stacjonarne, KNEiS
rok akademicki 2019/2020 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Roman Gąsecki
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.2
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Robert Kowalski
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B2, sem.2 - Ćwiczenia (s.GD-54 bud.7190-GG), Monika Łapiak
8:15, gr.1
Język angielski - poziom B1 - sem 2 - Ćwiczenia (s.GD-61 bud.7190-GG), Roman Gąsecki
8:15, gr.1
Prawo cywilne - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Tomasz Suski
9:00
9:15, gr.2
Mikroekonomia - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
9:15, gr.1
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-44 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
9:45, gr.3
Mikroekonomia - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Artur Piotrowicz
10:0010:00, gr.1
Podstawy nauki o przedsiębiorstwie - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Marlena Piekut
10:15, gr.3
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
10:15, gr.1
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
10:15, gr.2
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
11:0011:00, gr.2
Podstawy nauki o przedsiębiorstwie - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Marlena Piekut
11:15, gr.2
Matematyka w ekonomii - Ćwiczenia (s.GD-44 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
11:15, gr.1
Mikroekonomia - Ćwiczenia (s.GD-50 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
12:0012:00, gr.1
Podstawy nauki o przedsiębiorstwie - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Marlena Piekut
12:15, gr.1
Zarządzanie środowiskiem i ekologia - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Renata Walczak
12:15, gr.3
Wychowanie fizyczne II - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
13:0013:00, gr.1
Mikroekonomia - Wykład (s.GD-AUDYTORIUM bud.7190-GG), Eugeniusz Kwiatkowski
13:15, gr.1
Matematyka w ekonomii - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Izabela Józefczyk
13:15, gr.1
Logika - Wykład (s.GD-43 bud.7190-GG), Zbigniew Kleniewski
13:15, gr.1
Współczesna antropologia filozoficzna - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Artur Piotrowicz
14:00
14:15, gr.3
Podstawy nauki o przedsiębiorstwie - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Marlena Piekut
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: