Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych
Przedmioty z sem. 4, studia I stopnia stacjonarne, KNEiS - Finanse i rachunkowość
rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Analiza ekonomiczna - Ćwiczenia (s.GD-51 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
8:15, gr.1
Bankowa obsługa przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Monika Burżacka
8:15, gr.99
Polityka gospodarcza - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Barbara Felic
8:15, gr.1
Polityka gospodarcza - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Barbara Felic
8:45, gr.2
Wychowanie fizyczne IV - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
9:00
9:15, gr.1
Społeczna odpowiedzialność biznesu - Wykład (s.GD-46 bud.7190-GG), Agnieszka Krzętowska
9:15, gr.3
Polityka gospodarcza - Ćwiczenia (s.GD-45 bud.7190-GG), Barbara Felic
9:15, gr.2
Bankowa obsługa przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-48 bud.7190-GG), Monika Burżacka
9:15, gr.1
Analiza ekonomiczna - Ćwiczenia (s.GD-51 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
9:15, gr.99
Ekonometria i jej zastosowania - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
9:15, gr.1
Ekonometria i jej zastosowania - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
10:00
10:15, gr.1
Bankowa obsługa przedsiębiorstw - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Monika Burżacka
10:15, gr.3
Wychowanie fizyczne IV - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Krzysztof Stańczak, Szymon Zuziak
10:15, gr.4
Ekonometria i jej zastosowania - Ćwiczenia (s.GD-33 bud.7190-GG), Karolina Kluth
10:15, gr.1
Ubezpieczenia w gospodarce - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Tomasz Suski
11:00
11:15, gr.1
Analiza ekonomiczna - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Magdalena Grabowska
11:15, gr.3
Bankowa obsługa przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-7 bud.7190-GG), Monika Burżacka
11:15, gr.2
Analiza ekonomiczna - Ćwiczenia (s.GD-51 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
11:15, gr.1
Polityka gospodarcza - Ćwiczenia (s.GD-45 bud.7190-GG), Barbara Felic
11:15, gr.4
Analiza ekonomiczna - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
11:15, gr.1
Etyka w finansach - Wykład (s.GD-50 bud.7190-GG), Tomasz Zbrzezny
11:15, gr.1
Ekonometria i jej zastosowania - Ćwiczenia (s.GD-33 bud.7190-GG), Katarzyna Osiecka
11:15, gr.3
Ekonometria i jej zastosowania - Ćwiczenia (s.GD-33 bud.7190-GG), Karolina Kluth
12:00
12:15, gr.1
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
12:15, gr.1
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GD-35 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
12:15, gr.4
Wychowanie fizyczne IV - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
12:15, gr.1
Rachunkowość finansowa - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Monika Burżacka
12:15, gr.4
Polityka gospodarcza - Ćwiczenia (s.GD-49 bud.7190-GG), Barbara Felic
12:15, gr.99
Podstawy marketingu gospodarczego - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Irena Bielecka
12:15, gr.1
Podstawy marketingu gospodarczego - Wykład (s.GD-39 bud.7190-GG), Irena Bielecka
12:15, gr.2
Ekonometria i jej zastosowania - Ćwiczenia (s.GD-33 bud.7190-GG), Karolina Kluth
13:00
13:15, gr.3
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GD-35 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
13:15, gr.3
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
13:15, gr.2
Polityka gospodarcza - Ćwiczenia (s.GD-52 bud.7190-GG), Barbara Felic
13:15, gr.1
Wychowanie fizyczne IV - Ćwiczenia (s.Hala Sportowa bud.7190-HS), Szymon Zuziak
13:15, gr.1
Krajowy i unijny rynek pracy - Wykład (s.GD-7 bud.7190-GG), Eugeniusz Kwiatkowski
14:00
14:15, gr.2
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GD-35 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
14:15, gr.2
Rachunkowość finansowa - Ćwiczenia (s.GG-128 bud.7190-GG), Magdalena Kapela
15:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: