Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych
Przedmioty z sem. 6, studia I stopnia stacjonarne, KNEiS - Finanse i rachunkowość
rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
Wyświetlaj na planie: (domyślne ustawienia zmień w Preferencjach)Format:Schemat kolorów:















PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GD-40), Agnieszka Krzętowska
8:15, gr.3
Biznesplan - Ćwiczenia (s.GD-51), Irena Bielecka
8:15, gr.2
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-49), Katarzyna Osiecka
8:30, gr.1
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-52), Anna Stępniak-Kucharska
9:00
9:15, gr.3
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Ćwiczenia (s.GD-49), Katarzyna Osiecka
9:15, gr.2
Biznesplan - Ćwiczenia (s.GD-51), Irena Bielecka
9:30, gr.1
Finanse grup kapitałowych - Wykład (s.GD-7), Magdalena Grabowska
10:00
10:15, gr.2
Ekonomia integracji europejskiej - Ćwiczenia (s.GD-55), Aleksandra Kolemba
10:15, gr.1
Biznesplan - Wykład (s.GD-39), Irena Bielecka
11:00
11:15, gr.3
Ekonomia integracji europejskiej - Ćwiczenia (s.GD-55), Aleksandra Kolemba
11:15, gr.1
Ekonomia integracji europejskiej - Ćwiczenia (s.GD-55), Aleksandra Kolemba
11:15, gr.1
Biznesplan - Ćwiczenia (s.GD-51), Irena Bielecka
11:15, gr.4
Biznesplan - Ćwiczenia (s.GD-51), Irena Bielecka
12:0012:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GG-128), Stefan Krajewski, Marlena Piekut
12:15, gr.4
Ekonomia integracji europejskiej - Ćwiczenia (s.GD-55), Aleksandra Kolemba
12:15, gr.1
Zarządzanie finansami przedsiębiorstw - Wykład (s.GD-7), Anna Stępniak-Kucharska
12:15, gr.1
Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GD-40), Magdalena Grabowska
12:15, gr.6
Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GD-49), Artur Piotrowicz
13:00
13:15, gr.4
Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GD-43), Karolina Kluth
14:00
14:15, gr.1
Rachunkowość MSP - Wykład (s.GD-7), Anna Stępniak-Kucharska
15:00
15:15, gr.1
Ekonomia integracji europejskiej - Wykład (s.GD-7), Katarzyna Duczkowska-Małysz
16:00
16:15, gr.3
Seminarium dyplomowe II - Ćwiczenia (s.GD-40), Anna Stępniak-Kucharska
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek GG Płock