Plan zajęć przedmiotu Projekt urbanistyczny 1 (osiedle) [1010-AC000-I0P-0610] rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Hardecki, Mateusz Herbst, Krystyna Ilmurzyńska, Magdalena Staniszkis
9:15
Projekt, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:15 - 12:00
Sala 307, budynek nr 1010-ARC
Magdalena Duda, Paweł Trębacz, Roman Wrzosek
9:15
Projekt, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:15 - 12:00
Sala 305, budynek nr 1010-ARC
Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta, Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska
12:15
Projekt, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta, Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska,
Sala 305, budynek nr 1010-ARC
Mikołaj Gomółka, Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta
12:15
Projekt, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 307, budynek nr 1010-ARC
Ewa Grochowska, Małgorzata Mirecka
12:15
Projekt, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 306, budynek nr 1010-ARC
Wtorek
Środa
Czwartek
Piotr Hardecki, Mateusz Herbst, Krystyna Ilmurzyńska, Magdalena Staniszkis
9:15
Projekt, grupa 5
każdy czwartek, 9:15 - 12:00
Sala 307, budynek nr 1010-ARC
Magdalena Duda, Paweł Trębacz, Roman Wrzosek
9:15
Projekt, grupa 2
każdy czwartek, 9:15 - 12:00
Sala 305, budynek nr 1010-ARC
Ewa Grochowska, Małgorzata Mirecka
9:15
Projekt, grupa 1
każdy czwartek, 9:15 - 12:00
Sala 306, budynek nr 1010-ARC
Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta, Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska
12:15
Projekt, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta, Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska,
Sala 305, budynek nr 1010-ARC
Mikołaj Gomółka, Sławomir Gzell, Katarzyna Kierczyńska-Królikowska, Katarzyna Pluta
12:15
Projekt, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Sala 307, budynek nr 1010-ARC
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Architektury