Plan zajęć przedmiotu Projekt specjalnościowy PBL [1010-AC000-MSP-0205] rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Chudzińska, Dariusz Chychłowski, Michał Dybko
14:15
Projekt, grupa 6
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Sala 111, budynek nr 1010-ARC
Anna Cudny, Artur Filip, Krystyna Solarek, Judyta Wesołowska
14:15
Projekt, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Sala 205, budynek nr 1010-ARC
Marcin Górski, Piotr Molski, Grzegorz Rytel, Konrad Szumiński
14:15
Projekt, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Sala 114, budynek nr 1010-ARC
Konrad Grabowiecki, Maciej Kaufman, Anna Wierzbicka
16:15
Projekt, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:15 - 19:00
Sala 212, budynek nr 1010-ARC
Joanna Giecewicz, Karolina Ostrowska-Wawryniuk, Jan Słyk
16:15
Projekt, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:15 - 19:00
Sala 302, budynek nr 1010-ARC
Michał Brutkowski, Jerzy Grochulski, Krystyna Ilmurzyńska, Małgorzata Nowak-Janicka, Magdalena Staniszkis
16:15
Projekt, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:15 - 19:00
Michał Brutkowski, Jerzy Grochulski, Krystyna Ilmurzyńska, Małgorzata Nowak-Janicka, Magdalena Staniszkis,
Sala 113, budynek nr 1010-ARC
Marcin Goncikowski, Paweł Grodzicki
16:15
Projekt, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:15 - 19:00
Sala 210, budynek nr 1010-ARC
Wtorek
Środa
Konrad Grabowiecki, Maciej Kaufman, Anna Wierzbicka
17:15
Projekt, grupa 7
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 212, budynek nr 1010-ARC
Agnieszka Chudzińska, Dariusz Chychłowski, Michał Dybko
17:15
Projekt, grupa 6
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 111, budynek nr 1010-ARC
Anna Cudny, Artur Filip, Krystyna Solarek, Judyta Wesołowska
17:15
Projekt, grupa 5
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 205, budynek nr 1010-ARC
Marcin Górski, Piotr Molski, Grzegorz Rytel, Konrad Szumiński
17:15
Projekt, grupa 4
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 114, budynek nr 1010-ARC
Joanna Giecewicz, Karolina Ostrowska-Wawryniuk, Jan Słyk
17:15
Projekt, grupa 3
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 302, budynek nr 1010-ARC
Michał Brutkowski, Jerzy Grochulski, Krystyna Ilmurzyńska, Małgorzata Nowak-Janicka, Magdalena Staniszkis
17:15
Projekt, grupa 2
każda środa, 17:15 - 20:00
Michał Brutkowski, Jerzy Grochulski, Krystyna Ilmurzyńska, Małgorzata Nowak-Janicka, Magdalena Staniszkis,
Sala 113, budynek nr 1010-ARC
Marcin Goncikowski, Paweł Grodzicki
17:15
Projekt, grupa 1
każda środa, 17:15 - 20:00
Sala 210, budynek nr 1010-ARC
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Architektury