Plan zajęć przedmiotu Projekt specjalnościowy PBL [1010-AC000-MSP-0205] rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Piątek
12:15
Projekt, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 302, budynek nr 1010-ARC
Anna Cudny, Artur Filip, Krystyna Solarek
15:15
Projekt, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Sala 205, budynek nr 1010-ARC
Konrad Grabowiecki, Maciej Kaufman
15:15
Projekt, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Sala 211, budynek nr 1010-ARC
Marcin Goncikowski, Paweł Grodzicki, Tomasz Olszewski
15:15
Projekt, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:00
Sala 210, budynek nr 1010-ARC
Wtorek
Aleksandra Lewicka, Piotr Molski, Grzegorz Rytel, Konrad Szumiński
9:15
Projekt, grupa 7
każdy wtorek, 9:15 - 12:00
Sala 114, budynek nr 1010-ARC
Agnieszka Chudzińska, Anna Dybczyńska-Bułyszko, Michał Dybko
9:15
Projekt, grupa 6
każdy wtorek, 9:15 - 12:00
Sala 111, budynek nr 1010-ARC
Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska
12:15
Projekt, grupa 4
każdy wtorek, 12:15 - 15:00
Sala 304, budynek nr 1010-ARC
Środa
Anna Cudny, Artur Filip, Krystyna Solarek
12:15
Projekt, grupa 5
każda środa, 12:15 - 15:00
Sala 205, budynek nr 1010-ARC
Czwartek
Łukasz Piątek
13:15
Projekt, grupa 3
każdy czwartek, 13:15 - 16:00
Sala 302, budynek nr 1010-ARC
Konrad Grabowiecki, Maciej Kaufman
16:15
Projekt, grupa 2
każdy czwartek, 16:15 - 19:00
Sala 211, budynek nr 1010-ARC
Marcin Goncikowski, Paweł Grodzicki, Tomasz Olszewski
16:15
Projekt, grupa 1
każdy czwartek, 16:15 - 19:00
Sala 210, budynek nr 1010-ARC
Piątek
Aleksandra Lewicka, Piotr Molski, Grzegorz Rytel, Konrad Szumiński
12:15
Projekt, grupa 7
każdy piątek, 12:15 - 15:00
Sala 114, budynek nr 1010-ARC
Agnieszka Chudzińska, Anna Dybczyńska-Bułyszko, Michał Dybko
12:15
Projekt, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 15:00
Sala 111, budynek nr 1010-ARC
Michał Purski, Agnieszka Wośko-Czeranowska
15:15
Projekt, grupa 4
każdy piątek, 15:15 - 18:00
Sala 304, budynek nr 1010-ARC
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Architektury