Plan zajęć przedmiotu Systemy komputerowe: architektura i programowanie [103A-CBxxx-ISP-SYKOM] rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 205
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 202
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 101
każdy wtorek, 14:15 - 18:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Środa
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
11:15
Projekt, grupa 203
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
11:15
Projekt, grupa 202
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
11:15
Projekt, grupa 201
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Piątek
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
8:15
Projekt, grupa 101
każdy piątek, 8:15 - 9:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
9:15
Projekt, grupa 102
każdy piątek, 9:15 - 10:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
10:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Sala 118-AL, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
12:15
Laboratorium, grupa 206
każdy piątek, 12:15 - 16:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
12:15
Laboratorium, grupa 204
każdy piątek, 12:15 - 16:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
12:15
Laboratorium, grupa 203
każdy piątek, 12:15 - 16:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
12:15
Laboratorium, grupa 201
każdy piątek, 12:15 - 16:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
16:15
Laboratorium, grupa 104
każdy piątek, 16:15 - 20:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Pachowicz, Aleksander Pruszkowski, Mariusz Rawski
16:15
Laboratorium, grupa 102
każdy piątek, 16:15 - 20:00
Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych