Plan zajęć przedmiotu Podstawy technik obrazowania w medycynie [103A-ELEIM-ISP-PTOM] rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 106
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala 048, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 105
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 104
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala P107, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala 048, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 101
każdy wtorek, 12:15 - 16:00
Jacek Kryszyn, Kamil Lipiński, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski,
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Środa
Piotr Brzeski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 17, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych