Plan zajęć przedmiotu Wstęp do informatyki [103A-ELxxx-ISP-WINF] rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 109
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 011, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 104
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 011, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
12:15
Laboratorium, grupa 107
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 110
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 105
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Środa
Czwartek
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
10:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
10:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 108
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 011, budynek nr 1030-ETI
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
14:15
Laboratorium, grupa 103
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 011, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus
15:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 15:15 - 17:00
Marcin Bączyk, Michał Borecki, Dominik Kasprowicz, Michał Kruszewski, Maciej Linczuk, Marek Niewiński, Andrzej Wielgus,
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych