Plan zajęć przedmiotu Podstawy obrazowania medycznego [103A-IBxxx-ISP-POMED] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 302
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 301
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 202
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 201
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
12:15
Laboratorium, grupa 101
każdy poniedziałek, 12:15 - 15:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Środa
Piotr Brzeski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 105-AR, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 304
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 303
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 204
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 203
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 050, budynek nr 1030-ETI
Jacek Kryszyn, Wojciech Obrębski, Tomasz Olszewski, Andrzej Rychter, Przemysław Wróblewski
15:15
Laboratorium, grupa 103
każdy czwartek, 15:15 - 18:00
Sala 044, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych