Plan zajęć przedmiotu Podstawy techniki cyfrowej [103A-INxxx-ISP-PTCY] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
12:15
Laboratorium, grupa 101
każdy poniedziałek, 12:15 - 16:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Jacek Raczkowski
14:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Środa
Czwartek
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
8:15
Laboratorium, grupa 205
każdy czwartek, 8:15 - 12:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
12:15
Laboratorium, grupa 202
każdy czwartek, 12:15 - 16:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
16:15
Laboratorium, grupa 201
każdy czwartek, 16:15 - 20:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
8:15
Laboratorium, grupa 203
każdy piątek, 8:15 - 12:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański
12:15
Laboratorium, grupa 204
każdy piątek, 12:15 - 16:00
Krzysztof Chabko, Krzysztof Gracki, Krzysztof Mroczek, Marek Pawłowski, Jacek Raczkowski, Zbigniew Szymański,
Sala 9B, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych