Plan zajęć przedmiotu Elementy i układy elektroniczne - laboratorium [103A-TExxx-ISP-ELIUL] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 205
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 205
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 201
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 201
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 105
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 105
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Aleksandra Kolanko, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 102
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Aleksandra Kolanko, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Aleksandra Kolanko, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 102
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Aleksandra Kolanko, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 104
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 104
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 208
każdy wtorek, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 208
każdy wtorek, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 204
każdy wtorek, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 204
każdy wtorek, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Środa
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 206
każda środa, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 206
każda środa, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 202
każda środa, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
8:15
Laboratorium, grupa 202
każda środa, 8:15 - 11:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 207
każda środa, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 207
każda środa, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 203
każda środa, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
11:15
Laboratorium, grupa 203
każda środa, 11:15 - 14:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 106
każda środa, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 283, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 106
każda środa, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 272, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 103
każda środa, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
14:15
Laboratorium, grupa 103
każda środa, 14:15 - 17:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 275, budynek nr 1030-ETI
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba
17:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 17:15 - 20:00
Bartosz Gąsowski, Arkadiusz Gołaszewski, Stanisław Hanasz, Michał Kalisiak, Konrad Kiełbasiński, Bartłomiej Kola, Andrzej Mazurak, Katarzyna Opalska, Jarosław Szatkowski, Maciej Urbański, Jakub Walczak, Agnieszka Zaręba,
Sala 263, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych