Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy pomiarów 103A-TExxx-ISP-PPOM
Plan zajęć - rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2019-10-28 - 2019-11-03  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.101
Laboratorium (s.DS202), Michał Marzęcki, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Alicja Anuszkiewicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Grzegorz Pankanin, Maciej Linczuk, Jerzy Jędrachowicz
8:15, gr.106
Laboratorium (s.DS203), Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń
8:15, gr.111
Laboratorium (s.DS204), Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Maciej Linczuk, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Grzegorz Pankanin, Tomasz Osuch
9:00
10:00
10:15, gr.1
Wykład (161), Grzegorz Tarapata
11:00
11:15, gr.102
Laboratorium (s.DS202), Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Alicja Anuszkiewicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Grzegorz Pankanin, Maciej Linczuk, Jerzy Jędrachowicz
11:15, gr.107
Laboratorium (s.DS203), Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin
11:15, gr.112
Laboratorium (s.DS204), Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak, Jerzy Jędrachowicz, Tomasz Osuch, Jacek Dusza, Grzegorz Tarapata, Andrzej Wojeński, Alicja Anuszkiewicz
11:15, gr.104
Laboratorium (s.DS202), Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin
11:15, gr.109
Laboratorium (s.DS203), Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Alicja Anuszkiewicz, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak, Jerzy Jędrachowicz, Tomasz Osuch, Jacek Dusza
11:15, gr.114
Laboratorium (s.DS204), Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin
12:00
13:00
14:00
14:15, gr.105
Laboratorium (s.DS202), Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Alicja Anuszkiewicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Grzegorz Pankanin, Maciej Linczuk, Jerzy Jędrachowicz
14:15, gr.110
Laboratorium (s.DS203), Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin
14:15, gr.115
Laboratorium (s.DS204), Jerzy Jędrachowicz, Tomasz Osuch, Jacek Dusza, Grzegorz Tarapata, Andrzej Wojeński, Alicja Anuszkiewicz, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
14:15, gr.103
Laboratorium (s.DS202), Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak, Alicja Anuszkiewicz, Tomasz Osuch, Jacek Dusza, Grzegorz Tarapata, Andrzej Wojeński, Jerzy Jędrachowicz
14:15, gr.108
Laboratorium (s.DS203), Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Alicja Anuszkiewicz, Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Jerzy Jędrachowicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń
14:15, gr.113
Laboratorium (s.DS204), Andrzej Wojeński, Grzegorz Tarapata, Jacek Dusza, Tomasz Osuch, Alicja Anuszkiewicz, Zbigniew Wawrzyniak, Jacek Sochoń, Grzegorz Pankanin, Maciej Linczuk, Jerzy Jędrachowicz
15:00
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych