Plan zajęć przedmiotu Podstawy pomiarów [103A-TExxx-ISP-PPOM] rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 112
każdy poniedziałek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 107
każdy poniedziałek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS203, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 102
każdy poniedziałek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 115
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 110
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS203, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 105
każdy poniedziałek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
8:15
Laboratorium, grupa 111
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
8:15
Laboratorium, grupa 106
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS203, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Michał Marzęcki, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
8:15
Laboratorium, grupa 101
każdy wtorek, 8:15 - 11:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Michał Marzęcki, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 114
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 109
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS203, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
11:15
Laboratorium, grupa 104
każdy wtorek, 11:15 - 14:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 113
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 108
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS203, budynek nr 1030-ETI
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński
14:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 14:15 - 17:00
Alicja Anuszkiewicz, Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Maciej Linczuk, Tomasz Osuch, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Grzegorz Tarapata, Zbigniew Wawrzyniak, Andrzej Wojeński,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Środa
Grzegorz Tarapata
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 161, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych