Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Programowanie obiektowe 103A-TExxx-ISP-PROE
Plan zajęć - rok akademicki 2017/2018 - sem. letni


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.3
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
9:00
10:00
10:15, gr.1
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
10:15, gr.2
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
11:00
12:00
12:15, gr.4
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
13:00
14:00
14:15, gr.1
Wykład (161), Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
14:15, gr.2
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
14:15, gr.5
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
15:00
16:00
16:15, gr.4
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.1
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.3
Laboratorium (011), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15, gr.1
Wykład (161), Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
16:15, gr.6
Laboratorium (09), Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
17:00
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych