Plan zajęć przedmiotu Programowanie obiektowe [103A-TExxx-ISP-PROE] rok akademicki 2017/2018 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
10:15
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Środa
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 16:15 - 18:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
14:15
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
14:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Sala 161, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 011, budynek nr 1030-ETI
Grzegorz Galiński, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński
16:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 16:15 - 18:00
Sala 161, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
8:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
10:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
14:15
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec
16:15
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 16:15 - 18:00
Michał Borecki, Grzegorz Galiński, Dominik Kasprowicz, Arkadiusz Łuczyk, Marek Niewiński, Krzysztof Siwiec,
Sala 09, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych