Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy elektroniki i pomiarów 1 [103A-TLxxx-ISP-PELP1] rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Ćwiczenia, grupa 105 co drugi poniedziałek (nieparzyste), 8:15 - 10:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Ćwiczenia, grupa 103 co drugi poniedziałek (nieparzyste), 14:15 - 16:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI

Wtorek

Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - parzyste14:15 Ćwiczenia, grupa 104 co drugi wtorek (parzyste), 14:15 - 16:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Ćwiczenia, grupa 101 co drugi wtorek (nieparzyste), 14:15 - 16:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste16:15 Ćwiczenia, grupa 102 co drugi wtorek (nieparzyste), 16:15 - 18:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI

Środa

Marek Nałęcz
8:15 Wykład, grupa 1 każda środa, 8:15 - 10:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste11:15 Laboratorium, grupa 205 co druga środa (parzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste11:15 Laboratorium, grupa 204 co druga środa (parzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste11:15 Laboratorium, grupa 203 co druga środa (parzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 202 co druga środa (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 201 co druga środa (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Laboratorium, grupa 121 co druga środa (nieparzyste), 14:15 - 17:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Laboratorium, grupa 116 co druga środa (nieparzyste), 14:15 - 17:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste14:15 Laboratorium, grupa 111 co druga środa (parzyste), 14:15 - 17:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste14:15 Laboratorium, grupa 106 co druga środa (parzyste), 14:15 - 17:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste14:15 Laboratorium, grupa 101 co druga środa (parzyste), 14:15 - 17:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 124 co druga środa (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 119 co druga środa (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste17:15 Laboratorium, grupa 114 co druga środa (parzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste17:15 Laboratorium, grupa 109 co druga środa (parzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste17:15 Laboratorium, grupa 104 co druga środa (parzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI

Czwartek

Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 125 co drugi czwartek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 120 co drugi czwartek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste8:15 Laboratorium, grupa 116 co drugi czwartek (parzyste), 8:15 - 11:00 Sala DS204, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste8:15 Laboratorium, grupa 110 co drugi czwartek (parzyste), 8:15 - 11:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste8:15 Laboratorium, grupa 105 co drugi czwartek (parzyste), 8:15 - 11:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 123 co drugi czwartek (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 118 co drugi czwartek (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste11:15 Laboratorium, grupa 108 co drugi czwartek (parzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste11:15 Laboratorium, grupa 103 co drugi czwartek (parzyste), 11:15 - 14:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Lewandowski, Maciej Linczuk, Łukasz Maślikowski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste16:15 Ćwiczenia, grupa 201 co drugi czwartek (nieparzyste), 16:15 - 18:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 122 co drugi czwartek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 117 co drugi czwartek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste17:15 Laboratorium, grupa 107 co drugi czwartek (parzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Jacek Dusza, Jerzy Jędrachowicz, Piotr Kolasiński, Maciej Linczuk, Grzegorz Pankanin, Jacek Sochoń, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - parzyste17:15 Laboratorium, grupa 102 co drugi czwartek (parzyste), 17:15 - 20:00 Sala ?, budynek nr 1030-ETI

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)