Plan zajęć przedmiotu Pola i fale [103A-TLxxx-ISP-POFAT] rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
10:15
Laboratorium, grupa 105
każdy poniedziałek, 10:15 - 13:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Paweł Kopyt, Mateusz Krysicki
raz na dwa tygodnie - parzysteAdam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
10:15
Laboratorium, grupa 102
każdy poniedziałek, 10:15 - 13:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
15:15
Laboratorium, grupa 106
każdy poniedziałek, 15:15 - 17:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
15:15
Laboratorium, grupa 103
każdy poniedziałek, 15:15 - 17:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Paweł Kopyt, Mateusz Krysicki
raz na dwa tygodnie - parzysteJerzy Cuper, Piotr Czekała, Paweł Kopyt, Mateusz Krysicki
raz na dwa tygodnie - parzystePiotr Czekała, Paweł Kopyt, Mateusz Krysicki, Bartłomiej Salski
18:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 18:15 - 20:00
Sala 105-AR, budynek nr 1030-ETI
Środa
Piotr Czekała, Paweł Kopyt, Mateusz Krysicki, Bartłomiej Salski
14:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 14:15 - 16:00
Sala 118-AL, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
14:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski
14:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Adam Abramowicz, Jerzy Cuper, Piotr Czekała, Bartosz Gąsowski, Daniel Gryglewski, Paweł Kopyt, Tomasz Kowalski, Arkadiusz Lewandowski,
Sala 531, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych