Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Sieci i chmury teleinformatyczne [103A-TLxxx-ISP-SCHT] rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 103 każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 101 każdy poniedziałek, 16:15 - 18:00 Sala CS302, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 104 każdy poniedziałek, 17:15 - 19:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 102 każdy poniedziałek, 17:15 - 19:00 Sala CS302, budynek nr 1030-ETI

Wtorek

Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Artur Tomaszewski
14:15 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 14:15 - 16:00 Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 203 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 201 każdy wtorek, 16:15 - 18:00 Sala CS304, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 207 każdy wtorek, 17:15 - 19:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 202 każdy wtorek, 17:15 - 19:00 Sala CS304, budynek nr 1030-ETI

Środa

Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 206 każda środa, 16:15 - 18:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
16:15 Laboratorium, grupa 204 każda środa, 16:15 - 18:00 Sala CS302, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 208 każda środa, 17:15 - 19:00 Sala CS303, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bąk, Piotr Gajowniczek, Mariusz Mycek, Bartłomiej Ostrowski, Maciej Sosnowski, Artur Tomaszewski, Piotr Wiśniewski
17:15 Laboratorium, grupa 205 każda środa, 17:15 - 19:00 Sala CS302, budynek nr 1030-ETI

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)