Plan zajęć przedmiotu Technika cyfrowa [103A-TLxxx-ISP-TECY] rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
14:15
Laboratorium, grupa 110
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
14:15
Laboratorium, grupa 108
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
14:15
Laboratorium, grupa 105
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
14:15
Laboratorium, grupa 103
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Środa
Paweł Tomaszewicz
12:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 109
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 107
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Katarzyna Kamińska, Krzysztof Mroczek, Danuta Ojrzeńska-Wójter, Paweł Tomaszewicz
12:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych