Plan zajęć przedmiotu Wprowadzenie do telekomunikacji [103A-TLxxx-ISP-WDT] rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Tomasz Czarnecki
12:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:15 - 14:00
Sala 117, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk
12:15
Laboratorium, grupa 105
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk
12:15
Laboratorium, grupa 104
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk
12:15
Laboratorium, grupa 103
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk
12:15
Laboratorium, grupa 102
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk
12:15
Laboratorium, grupa 101
każdy czwartek, 12:15 - 15:00
Andrzej Bęben, Grzegorz Bogdan, Andrzej Buchowicz, Tomasz Czarnecki, Przemysław Dymarski, Konrad Godziszewski, Przemysław Korpas, Sławomir Kula, Konrad Markowski, Dawid Rosołowski, Halina Tarasiuk,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych