Plan zajęć przedmiotu Bezpieczeństwo systemów i sieci [103B-INxxx-ISP-BSS] rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
12:15
Laboratorium, grupa 104
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
18:15
Laboratorium, grupa 109
każdy wtorek, 18:15 - 20:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Środa
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
8:15
Laboratorium, grupa 108
każda środa, 8:15 - 10:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
16:15
Laboratorium, grupa 102
każda środa, 16:15 - 18:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
18:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 18:15 - 20:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Krzysztof Cabaj
10:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
14:15
Laboratorium, grupa 106
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
10:15
Laboratorium, grupa 107
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski
12:15
Laboratorium, grupa 105
każdy piątek, 12:15 - 14:00
Krzysztof Cabaj, Marcin Gregorczyk, Paweł Radziszewski, Monika Skowron, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski,
Sala 139, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych