Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Nie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Bezpieczeństwo systemów i sieci 103B-INxxx-ISP-BSS
Plan zajęć - rok akademicki 2020/2021 - sem. letni


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-04-05 - 2021-04-11  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.108
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron
8:15, gr.108
Laboratorium (sala nieznana), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron, Piotr Żórawski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
9:00
10:00
10:15, gr.1
Wykład (s.? bud.1030-ETI), Krzysztof Cabaj
10:15, gr.1
Wykład (sala nieznana), Krzysztof Cabaj
10:15, gr.107
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron
10:15, gr.107
Laboratorium (sala nieznana), Marcin Gregorczyk, Piotr Żórawski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski, Monika Skowron
11:00
12:00
12:15, gr.105
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron
12:15, gr.105
Laboratorium (sala nieznana), Marcin Gregorczyk, Piotr Żórawski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski, Monika Skowron
13:00
14:00
14:15, gr.106
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron
14:15, gr.106
Laboratorium (sala nieznana), Monika Skowron, Paweł Radziszewski, Krzysztof Cabaj, Jacek Wytrębowicz, Piotr Żórawski, Marcin Gregorczyk
15:00
16:00
16:15, gr.102
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Monika Skowron, Marcin Gregorczyk
16:15, gr.102
Laboratorium (sala nieznana), Marcin Gregorczyk, Monika Skowron, Piotr Żórawski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
17:00
18:00
18:15, gr.101
Laboratorium (139 bud.1030-ETI), Paweł Radziszewski, Krzysztof Cabaj, Monika Skowron, Piotr Żórawski, Marcin Gregorczyk, Jacek Wytrębowicz
18:15, gr.101
Laboratorium (sala nieznana), Monika Skowron, Marcin Gregorczyk, Piotr Żórawski, Jacek Wytrębowicz, Krzysztof Cabaj, Paweł Radziszewski
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych