Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy elektroniki [103B-INxxx-ISP-POEL] rok akademicki 2017/2018 - sem. letni

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Łukasz Maślikowski
8:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 8:15 - 9:00 Sala 121, budynek nr 1030-ETI
Łukasz Maślikowski
9:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:15 - 10:00 Sala 164, budynek nr 1030-ETI

Wtorek

Środa

Marek Nałęcz
8:15 Wykład, grupa 1 każda środa, 8:15 - 10:00 Sala 133, budynek nr 1030-ETI

Czwartek

Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 8 co drugi czwartek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 7 co drugi czwartek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
14:15 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 14:15 - 15:00 Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
15:15 Ćwiczenia, grupa 4 każdy czwartek, 15:15 - 16:00 Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 2 co drugi czwartek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 1 co drugi czwartek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI

Piątek

Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 12 co drugi piątek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:15 Laboratorium, grupa 11 co drugi piątek (nieparzyste), 8:15 - 11:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Gustaw Mazurek
9:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 9:15 - 10:00 Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Gustaw Mazurek
10:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 10:15 - 11:00 Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 6 co drugi piątek (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:15 Laboratorium, grupa 5 co drugi piątek (nieparzyste), 11:15 - 14:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Laboratorium, grupa 4 co drugi piątek (nieparzyste), 14:15 - 17:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste14:15 Laboratorium, grupa 3 co drugi piątek (nieparzyste), 14:15 - 17:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 10 co drugi piątek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste17:15 Laboratorium, grupa 9 co drugi piątek (nieparzyste), 17:15 - 20:00 Sala DS202, budynek nr 1030-ETI

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)