Plan zajęć przedmiotu Podstawy elektroniki [103B-INxxx-ISP-POEL] rok akademicki 2017/2018 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Łukasz Maślikowski
8:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:00
Sala 121, budynek nr 1030-ETI
Łukasz Maślikowski
9:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:15 - 10:00
Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Środa
Marek Nałęcz
8:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
15:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 164, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Gustaw Mazurek
9:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:15 - 10:00
Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Gustaw Mazurek
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Michał Bohdanowicz, Jacek Gambrych, Damian Gromek, Jerzy Jędrachowicz, Krzysztof Kulpa, Maciej Linczuk, Konrad Markowski, Łukasz Maślikowski, Gustaw Mazurek, Grzegorz Nieradka, Tomasz Osuch, Zbigniew Wawrzyniak,
Sala DS202, budynek nr 1030-ETI
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych