Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy radiokomunikacji [103C-TExxx-ISP-PR] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.216
Laboratorium (s.DS402A)
8:15, gr.212
Laboratorium (601)
8:15, gr.211
Laboratorium (601)
8:15, gr.208
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15, gr.207
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15, gr.204
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15, gr.203
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15, gr.215
Laboratorium (s.DS402A)
9:00
10:00
11:00
11:15, gr.106
Laboratorium (430), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.102
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.103
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.104
Laboratorium (430), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.105
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.110
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.107
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.108
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.109
Laboratorium (601)
11:15, gr.111
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.112
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.101
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.214
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.213
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.210
Laboratorium (601)
11:15, gr.209
Laboratorium (601)
11:15, gr.206
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.205
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.202
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.201
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:15, gr.1
Wykład (133), Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek
19:00
20:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)