Plan zajęć przedmiotu Podstawy radiokomunikacji [103C-TExxx-ISP-PR] rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15
Laboratorium, grupa 204
każda środa, 8:15 - 11:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 129, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15
Laboratorium, grupa 203
każda środa, 8:15 - 11:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15
Laboratorium, grupa 202
każda środa, 8:15 - 11:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15
Laboratorium, grupa 201
każda środa, 8:15 - 11:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala DS401, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 104
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 129, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 103
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 102
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala DS401, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek
18:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Sala 04B, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych