Politechnika Warszawska - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy radiokomunikacji 103C-TExxx-ISP-PR
Plan zajęć - rok akademicki 2019/2020 - sem. letni


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.212
Laboratorium (s.DS402A)
8:15, gr.209
Laboratorium (601)
8:15, gr.206
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15, gr.203
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
9:00
10:00
11:00
11:15, gr.108
Laboratorium (s.DS402A), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.107
Laboratorium (s.DS402A), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.106
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.105
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.104
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.103
Laboratorium (430), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.102
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.101
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.211
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.210
Laboratorium (s.DS402A)
11:15, gr.208
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.207
Laboratorium (601), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.205
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.204
Laboratorium (429), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.202
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15, gr.201
Laboratorium (129), Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
18:15, gr.1
Wykład (133), Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych