Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy radiokomunikacji [103C-TExxx-ISP-PR] rok akademicki 2019/2020 - sem. letni

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

8:15 Laboratorium, grupa 212 każda środa, 8:15 - 11:00 Sala DS402A, budynek nr 1030-ETI
8:15 Laboratorium, grupa 209 każda środa, 8:15 - 11:00 Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15 Laboratorium, grupa 206 każda środa, 8:15 - 11:00 Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
8:15 Laboratorium, grupa 203 każda środa, 8:15 - 11:00 Sala 129, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 108 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala DS402A, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 107 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala DS402A, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 106 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 105 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 104 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 103 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 430, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 102 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 129, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 101 każda środa, 11:15 - 14:00 Sala 129, budynek nr 1030-ETI

Czwartek

Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek
18:15 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 18:15 - 20:00 Sala 133, budynek nr 1030-ETI

Piątek

11:15 Laboratorium, grupa 211 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala DS402A, budynek nr 1030-ETI
11:15 Laboratorium, grupa 210 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala DS402A, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 208 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 207 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 601, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 205 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 204 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 429, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 202 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 129, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Vitomir Djaja-Jośko, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15 Laboratorium, grupa 201 każdy piątek, 11:15 - 14:00 Sala 129, budynek nr 1030-ETI

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)