Plan zajęć przedmiotu Podstawy radiokomunikacji [103C-TExxx-ISP-PR] rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 108
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 107
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 105
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 104
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 102
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak
11:15
Laboratorium, grupa 101
każda środa, 11:15 - 14:00
Paweł Bajurko, Piotr Bobiński, Grzegorz Bogdan, Jacek Cichocki, Krzysztof Derzakowski, Vitomir Djaja-Jośko, Maciej Jasiński, Wojciech Kazubski, Sebastian Kozłowski, Krzysztof Kurek, Grzegorz Makarewicz, Mirosław Mikołajewski, Agnieszka Pietrzak,
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Czwartek
Jacek Cichocki, Krzysztof Kurek
18:15
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Sala ?, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych