Plan zajęć przedmiotu Układy cyfrowe [103D-ELEIK-ISP-UCYF] rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
8:15
Laboratorium, grupa 105
każdy poniedziałek, 8:15 - 11:00
Sala 352, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
8:15
Laboratorium, grupa 102
każdy poniedziałek, 8:15 - 11:00
Sala 356, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
11:15
Laboratorium, grupa 104
każdy poniedziałek, 11:15 - 14:00
Sala 352, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
11:15
Laboratorium, grupa 101
każdy poniedziałek, 11:15 - 14:00
Sala 356, budynek nr 1030-ETI
Mariusz Rawski
14:15
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 105-AR, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
17:15
Laboratorium, grupa 106
każdy poniedziałek, 17:15 - 20:00
Sala 352, budynek nr 1030-ETI
Arkadiusz Łuczyk, Elżbieta Piwowarska, Andrzej Wielgus
17:15
Laboratorium, grupa 103
każdy poniedziałek, 17:15 - 20:00
Sala 356, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Środa
Czwartek
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
8:15
Laboratorium, grupa 206
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
8:15
Laboratorium, grupa 202
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
11:15
Laboratorium, grupa 205
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
11:15
Laboratorium, grupa 201
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 208
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
14:15
Laboratorium, grupa 204
każdy czwartek, 14:15 - 17:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
17:15
Laboratorium, grupa 207
każdy czwartek, 17:15 - 20:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Danuta Ojrzeńska-Wójter, Mariusz Rawski
17:15
Laboratorium, grupa 203
każdy czwartek, 17:15 - 20:00
Sala DS302, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Elżbieta Piwowarska
16:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 16:15 - 18:00
Sala 105-AR, budynek nr 1030-ETI
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych