Politechnika Warszawska - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Teoria obwodów [103D-TExxx-ISP-TOB] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.1
Wykład (161), Marek Nałęcz
8:15, gr.205
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
8:15, gr.201
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
9:00
10:00
10:15, gr.2
Wykład (133), Edward Śliwa
11:00
11:15, gr.106
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
11:15, gr.103
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
11:15, gr.208
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
11:15, gr.204
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
12:00
12:15, gr.102
Ćwiczenia (106), Jacek Gambrych
13:00
13:15, gr.203
Ćwiczenia (104), Jacek Gambrych
14:00
14:15, gr.105
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
14:15, gr.102
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
14:15, gr.206
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
14:15, gr.202
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
14:15, gr.202
Ćwiczenia (107), Łukasz Maślikowski
14:15, gr.207
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
14:15, gr.203
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
15:00
15:15, gr.204
Ćwiczenia (103), Michał Bohdanowicz, Marek Nałęcz
15:15, gr.201
Ćwiczenia (107), Łukasz Maślikowski
16:00
16:15, gr.101
Ćwiczenia (102), Maciej Linczuk
17:00
17:15, gr.104
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
17:15, gr.101
/raz na dwa tygodnie - parzyste/ Laboratorium (418), Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
17:15, gr.103
Ćwiczenia (102), Maciej Linczuk
18:00
19:00
20:00

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa tel: (22) 234 7211 https://pw.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)