Plan zajęć przedmiotu Teoria obwodów [103D-TExxx-ISP-TOB] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marek Nałęcz
8:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Sala 161, budynek nr 1030-ETI
Edward Śliwa
10:15
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 133, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Wtorek
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
12:15
Ćwiczenia, grupa 102
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 106, budynek nr 1030-ETI
Jacek Gambrych
13:15
Ćwiczenia, grupa 203
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 104, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - nieparzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Michał Bohdanowicz, Marek Nałęcz
15:15
Ćwiczenia, grupa 204
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 103, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Środa
Czwartek
Łukasz Maślikowski
14:15
Ćwiczenia, grupa 202
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 107, budynek nr 1030-ETI
Łukasz Maślikowski
15:15
Ćwiczenia, grupa 201
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 107, budynek nr 1030-ETI
Maciej Linczuk
16:15
Ćwiczenia, grupa 101
każdy czwartek, 16:15 - 17:00
Sala 102, budynek nr 1030-ETI
Maciej Linczuk
17:15
Ćwiczenia, grupa 103
każdy czwartek, 17:15 - 18:00
Sala 102, budynek nr 1030-ETI
Piątek
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski
raz na dwa tygodnie - parzyste
Karol Abratkiewicz, Marcin Bączyk, Michał Bohdanowicz, Jędrzej Drozdowicz, Adam Grabowski, Konrad Jędrzejewski, Krzysztof Kulpa, Anna Kurowska, Gustaw Mazurek, Jacek Misiurewicz, Marek Nałęcz, Grzegorz Nieradka, Marek Rupniewski,
Sala 418, budynek nr 1030-ETI
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych