Plan zajęć przedmiotu Geodezja inżynierska 1 [1080-BU000-ISP-0351] rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Wojciechowski
9:15
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:15 - 10:00
Sala zdalnie, budynek nr 1080-BIL
Monika Jaroszewska, Krzysztof Wojciechowski
15:15
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
15:15
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
16:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:15 - 17:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Wtorek
Jerzy Durlej, Krzysztof Wojciechowski
10:15
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
10:15
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
11:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:15 - 12:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej, Krzysztof Wojciechowski
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
12:15
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej, Krzysztof Wojciechowski
14:15
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 15:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
14:15
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:15 - 15:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
15:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Środa
Jerzy Durlej, Krzysztof Wojciechowski
8:15
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 8:15 - 9:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
8:15
Laboratorium, grupa 9
każda środa, 8:15 - 9:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
9:15
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:15 - 10:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej, Krzysztof Wojciechowski
10:15
Laboratorium, grupa 16
każda środa, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
10:15
Laboratorium, grupa 15
każda środa, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
11:15
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Czwartek
Beata Osińska, Krzysztof Wojciechowski
10:15
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Beata Osińska
10:15
Laboratorium, grupa 17
każdy czwartek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Beata Osińska
11:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:15 - 12:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Monika Jaroszewska, Krzysztof Wojciechowski
15:15
Laboratorium, grupa 20
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Monika Jaroszewska
15:15
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Monika Jaroszewska
16:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 16:15 - 17:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Piątek
Jerzy Durlej, Beata Osińska
8:15
Laboratorium, grupa 14
każdy piątek, 8:15 - 9:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Beata Osińska
8:15
Laboratorium, grupa 13
każdy piątek, 8:15 - 9:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Wojciechowski
8:15
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:15 - 9:00
Sala zdalnie, budynek nr 1080-BIL
Beata Osińska
9:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 9:15 - 10:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej, Beata Osińska
10:15
Laboratorium, grupa 12
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
10:15
Laboratorium, grupa 11
każdy piątek, 10:15 - 11:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Jerzy Durlej
11:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 11:15 - 12:00
Sala 628, budynek nr 1080-BIL
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej