Plan zajęć przedmiotu Wytrzymałość materiałów 1 [1080-BU000-ISP-0402] rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Aniela Glinicka
9:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:15 - 12:00
Sala zdalnie, budynek nr 1080-BIL
Środa
Andrzej Piotrowski
niestandardowa częstotliwośćAniela Glinicka
niestandardowa częstotliwośćMagdalena Kruk
niestandardowa częstotliwośćMagdalena Kruk
niestandardowa częstotliwośćInez Kamińska
niestandardowa częstotliwośćInez Kamińska
niestandardowa częstotliwośćCzwartek
Aniela Glinicka
8:15
Projekt, grupa 10
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 201, budynek nr 1080-BIL
Aniela Glinicka
8:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 201, budynek nr 1080-BIL
Aniela Glinicka
8:15
Projekt, grupa 9
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 201, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
8:15
Projekt, grupa 6
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
8:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
8:15
Projekt, grupa 5
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
8:15
Projekt, grupa 2
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
8:15
Projekt, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 11:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Andrzej Piotrowski
11:15
Projekt, grupa 11
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 201, budynek nr 1080-BIL
Andrzej Piotrowski
11:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 201, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
11:15
Projekt, grupa 8
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 330, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
11:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 330, budynek nr 1080-BIL
Magdalena Kruk
11:15
Projekt, grupa 7
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 330, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
11:15
Projekt, grupa 4
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
11:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Inez Kamińska
11:15
Projekt, grupa 3
każdy czwartek, 11:15 - 14:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej