Plan zajęć przedmiotu Matematyka I - Analiza matematyczna 1 [1120-BU000-ISP-9001] rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Leśniewski
11:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:15 - 13:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Anna Włodarska-Dymitruk
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:15 - 16:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Wtorek
Krzysztof Leśniewski
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 10:15 - 12:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Karolina Ślusarska
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Andrzej Fryszkowski
12:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 636, budynek nr 1080-BIL
Michał Kozak
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Karolina Ślusarska
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 601, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Leśniewski
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 16:00
Sala 406, budynek nr 1080-BIL
Środa
Karolina Ślusarska
8:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:15 - 10:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Dariusz Pączka
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Andrzej Fryszkowski
10:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:15 - 12:00
Sala 134GG, budynek nr 1000-GG
Czwartek
Dariusz Pączka
8:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 8:15 - 10:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Dariusz Pączka
10:15
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 10:15 - 12:00
Sala 636, budynek nr 1080-BIL
Karolina Ślusarska
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 330, budynek nr 1080-BIL
Anna Włodarska-Dymitruk
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 120, budynek nr 1080-BIL
Dariusz Pączka
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 237, budynek nr 1080-BIL
Michał Kozak
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 12:15 - 14:00
Sala 636, budynek nr 1080-BIL
Krzysztof Leśniewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 15:00
Sala 209, budynek nr 1080-BIL
Piątek
Dariusz Pączka
8:15
Wykład, grupa 2
każdy piątek, 8:15 - 10:00
Sala 134GG, budynek nr 1000-GG
Andrzej Leśniewski
8:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:15 - 11:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Dariusz Pączka
11:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:15 - 13:00
Sala 331, budynek nr 1080-BIL
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1000-GG — Gmach Główny
- 1080-BIL — Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej