Plan zajęć przedmiotu Modelowanie matematyczne [1120-MA000-LSP-0361] rok akademicki 2013/2014 - sem. letni
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Konstanty Junosza-Szaniawski, Jan Mielniczuk, Grzegorz Świątek
12:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 12:15 - 14:00
Sala 102, budynek nr 1120-MIN
Środa
Czwartek
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 10:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 201 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
8:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:15 - 10:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 201 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:15 - 12:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 14:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 201 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 12:15 - 14:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 202 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek
14:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 16:15
Joanna Chybowska-Sokół, Konstanty Junosza-Szaniawski, Grzegorz Siudem, Hubert Szymanowski, Paweł Teisseyre, Krzysztof Węsek,
Sala 201 (LAB), budynek nr 1120-MIN
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych