Plan zajęć przedmiotu Wytrzymałość materiałów I [1150-00000-ISP-0202] rok akademicki 2014/2015 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
8:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:15 - 10:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 0.3, budynek nr 1150-SIC
Krzysztof Gołoś, Marek Pietrzakowski
10:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 12:00
Sala 3.4, budynek nr 1150-SIC
Wtorek
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
8:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:15 - 10:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 2.1, budynek nr 1150-SIC
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Przemysław Rumianek, Danuta Sado, Piotr Żach
16:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Przemysław Rumianek, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 1.3, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
16:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 16:15 - 18:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 2.19, budynek nr 1150-SIC
Środa
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
14:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 14:15 - 16:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 1.3, budynek nr 1150-SIC
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
16:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 16:15 - 18:00
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 3.11, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
16:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 16:15 - 18:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 0.3, budynek nr 1150-SIC
Czwartek
Krzysztof Gołoś, Marek Pietrzakowski
8:15
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 8:15 - 10:00
Sala 2.19, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
14:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 3.11, budynek nr 1150-SIC
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
14:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 14:15 - 16:00
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Radosław Nowak, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala Audyt. multimedialne, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
18:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 1.10, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
18:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 18:15 - 20:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 3.8, budynek nr 1150-SIC
Piątek
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 3.11, budynek nr 1150-SIC
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 12:00
Bogumił Chiliński, Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 1.3, budynek nr 1150-SIC
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 14:15 - 16:00
Daniel Dębski, Jan Freundlich, Krzysztof Gołoś, Maciej Parafiniak, Marek Pietrzakowski, Danuta Sado, Piotr Żach,
Sala 1.10, budynek nr 1150-SIC
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Samochodów i Ciągników