Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom C1 - część A - lektorat tematyczny [6420-00H30-0SA-0020] rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala NT413, budynek nr 1100-NT
Aneta Dunn
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Ewa Drowanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala NT413, budynek nr 1100-NT
Ewa Furyk
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 341, budynek nr 111-IS
Aneta Dunn
12:15
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Anna Soczówka
12:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Sala 506, budynek nr 1080-BIL
Marcin Kwieciński
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Sala 213, budynek nr 1000-GG
Zofia Prokopek
14:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45
Sala 5, budynek nr 1070-IChP
Wtorek
Ewa Drowanowska
8:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Sala 716, budynek nr 1140-MCH
Beata Burzec, Adam Feliński, Elżbieta Fronc, Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 28
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Sala 335, budynek nr 1140-MCH
Beata Burzec, Elżbieta Fronc, Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 29
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 335, budynek nr 1140-MCH
Monika Kulińska-Trigonidi
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 107, budynek nr 1030-ETI
Dorota Chromińska, Michał Okólski, Magdalena Potts
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 12, budynek nr 116-WT
Adam Feliński, Aleksandra Filipowicz, Natalia Janota, Magdalena Lokwenc
12:15
Ćwiczenia, grupa 30
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala 335, budynek nr 1140-MCH
Katarzyna Smarzyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala 341, budynek nr 111-IS
Barbara Szadkowska-Sęk, Jan Szandomirski
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Sala ITLiMS-S6, budynek nr 1130-ITLiMS
Katarzyna Smarzyk
14:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Sala 341, budynek nr 111-IS
Ewa Grabowska
16:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:15 - 17:45
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Środa
Aleksandra Januszewska, Joanna Mirowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 422A, budynek nr 1000-GG
Magdalena Kaźmierkiewicz, Katarzyna Siwiec
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 5, budynek nr 1070-IChP
Magdalena Potts
10:25
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 10:25 - 11:55
Sala 422, budynek nr 1000-GG
Aneta Dunn
12:15
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 12:15 - 13:45
Sala 506, budynek nr 1080-BIL
Czwartek
Anna Dąbrowska, Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 31
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala ST311, budynek nr 1000-ST
Magdalena Urbanowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Sala 422, budynek nr 1000-GG
Joanna Bańkowska, Ewa Furyk
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Sala 341, budynek nr 111-IS
Piątek
Magdalena Potts
8:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Ewa Kubisz, Michał Okólski, Zofia Prokopek, Anna Zabrocka
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 308A, budynek nr 1000-GG
Jan Szandomirski
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 112, budynek nr 1010-ARC
Magdalena Potts
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Aleksandra Januszewska, Michał Okólski, Barbara Szadkowska-Sęk
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala ITLiMS-NL329, budynek nr 1130-ITLiMS
Magdalena Potts
12:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Sala 231, budynek nr 1000-GG
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 1000-GG — Gmach Główny
- 1000-ST — Gmach Stary Technologiczny
- 1010-ARC — Budynek Wydziału Architektury
- 1030-ETI — Budynek Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych
- 1070-IChP — Budynek Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
- 1080-BIL — Budynek Wydziału Inżynierii Lądowej
- 1100-NT — Gmach Nowy Technologiczny
- 111-IS — Budynek Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
- 1130-ITLiMS — Gmach ITLiMS (Gmach Nowy Lotniczy)
- 1140-MCH — Budynek Wydziału Mechatroniki
- 116-WT — Budynek Wydzialu Transportu - Nowa Kreślarnia