Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-ABH60-0SA-0008] rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Inez Szachułowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 32
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Wesołowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Wtorek
Arkadiusz Żygadło
8:00
Ćwiczenia, grupa 28
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Julia Panasiuk
8:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy wtorek, 8:15 - 10:30
Magdalena Lokwenc
8:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Beata Burzec
8:20
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:20 - 9:50
Magdalena Urbanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Pisarek
8:30
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Joanna Mirowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 37
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Jolanta Pasternak-Winiarska
10:15
Ćwiczenia, grupa 36
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Arkadiusz Żygadło
10:15
Ćwiczenia, grupa 35
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 34
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Julia Panasiuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 29
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Wesołowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Jerzy Teodorowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Anna Dąbrowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Środa
Edyta Wysocka
8:15
Ćwiczenia, grupa 27
każda środa, 8:15 - 9:45
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 38
każda środa, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 26
każda środa, 8:30 - 10:00
Mirosława Wojtaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 25
każda środa, 8:30 - 10:00
Magdalena Walenta
8:30
Ćwiczenia, grupa 22
każda środa, 8:30 - 10:00
Danuta Sołtyska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każda środa, 8:30 - 10:00
Elżbieta Słowińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każda środa, 8:30 - 10:00
Anna Krysińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:30 - 10:00
Witold Chromcewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:30 - 10:00
Wiesława Barnaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:30 - 10:00
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Julia Panasiuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 29
każda środa, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 21
każda środa, 10:15 - 11:45
Anna Król
10:15
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 10:15 - 11:45
Wiesława Barnaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:15 - 11:45
Inez Szachułowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 33
każda środa, 12:15 - 13:45
Elżbieta Słowińska
12:15
Ćwiczenia, grupa 31
każda środa, 12:15 - 13:45
Magdalena Potts
12:15
Ćwiczenia, grupa 30
każda środa, 12:15 - 13:45
Inez Szachułowicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 32
każda środa, 14:15 - 15:45
Czwartek
Arkadiusz Żygadło
8:15
Ćwiczenia, grupa 35
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Natalia Janota
8:30
Ćwiczenia, grupa 37
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Jolanta Pasternak-Winiarska
8:30
Ćwiczenia, grupa 36
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Filipowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Anna Dąbrowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Jerzy Teodorowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Piątek
Arkadiusz Żygadło
8:00
Ćwiczenia, grupa 28
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Magdalena Lokwenc
8:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 38
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Magdalena Potts
8:30
Ćwiczenia, grupa 30
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Danuta Sołtyska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Słowińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Beata Burzec
8:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Magdalena Walenta
10:10
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 10:10 - 11:40
Jerzy Teodorowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 34
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Mirosława Wojtaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Agnieszka Pisarek
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Joanna Mirowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Ewa Gajzlerska
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Julia Panasiuk
10:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 10:30 - 11:45
Anna Krysińska
12:00
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Inez Szachułowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Elżbieta Słowińska
12:15
Ćwiczenia, grupa 31
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Edyta Wysocka
12:15
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Anna Król
12:15
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Elżbieta Fronc
12:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Witold Chromcewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Wiesława Barnaś
12:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
12:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Wiesława Barnaś
14:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 15:45