Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-ABH60-0SA-0008] rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Arkadiusz Żygadło
10:15
Ćwiczenia, grupa 41
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Dorota Żmijewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Agnieszka Tomaszkiewicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 35
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Inez Szachułowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Marta Koziej
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Ewa Gajzlerska
10:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Elżbieta Fronc
10:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Filipowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Anna Drzewińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Beata Burzec
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala NT1, budynek nr 1100-NT
Witold Chromcewicz, Edyta Wysocka
10:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:00
Arkadiusz Żygadło
12:00
Ćwiczenia, grupa 42
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Marta Koziej
12:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Januszewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Natalia Janota
12:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:15 - 13:45
Anita Pawłowska
12:25
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 12:25 - 13:55
Wtorek
Dorota Żmijewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 40
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 38
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wieczorek
8:30
Ćwiczenia, grupa 37
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Magdalena Urbanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 36
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Anna Soczówka
8:30
Ćwiczenia, grupa 32
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Słomczyńska
8:30
Ćwiczenia, grupa 29
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Dorota Żmijewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 39
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Joanna Szymańska
10:15
Ćwiczenia, grupa 34
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Elżbieta Słowińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 31
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Januszewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Ewa Gajzlerska
10:15
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Elżbieta Fronc
10:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Drzewińska, Anna Soczówka
10:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Anna Drzewińska
10:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Ewa Przestrzelska
13:15
Ćwiczenia, grupa 28
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Arkadiusz Żygadło
13:30
Ćwiczenia, grupa 43
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Małgorzata Słomczyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 30
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Środa
Arkadiusz Żygadło
8:00
Ćwiczenia, grupa 41
każda środa, 8:00 - 9:30
Anna Malinowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 26
każda środa, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 25
każda środa, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:30 - 10:00
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Dorota Chromińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 8:30 - 10:00
Dorota Żmijewska
10:15
Ćwiczenia, grupa 40
każda środa, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 36
każda środa, 10:15 - 11:45
Małgorzata Słomczyńska
10:15
Ćwiczenia, grupa 29
każda środa, 10:15 - 11:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 10:15 - 11:45
Czwartek
Elżbieta Słowińska
8:30
Ćwiczenia, grupa 31
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Anna Drzewińska, Anna Soczówka
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Filipowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Beata Burzec
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala NT1, budynek nr 1100-NT
Arkadiusz Żygadło
12:15
Ćwiczenia, grupa 42
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Anita Pawłowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 27
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Marta Koziej
12:15
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Januszewska
12:15
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Natalia Janota
12:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Małgorzata Słomczyńska
14:15
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Anna Malinowska
14:15
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Ewa Kubisz
14:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Dorota Chromińska
14:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 14:15 - 15:45
Ewa Drowanowska
14:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 14:30 - 16:00
Piątek
Małgorzata Wieczorek
8:30
Ćwiczenia, grupa 37
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Soczówka
8:30
Ćwiczenia, grupa 32
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ewa Kubisz
8:30
Ćwiczenia, grupa 24
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Aleksandra Januszewska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ewa Gajzlerska
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Fronc
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Joanna Szymańska
10:15
Ćwiczenia, grupa 34
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Natalia Janota
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Arkadiusz Żygadło
11:45
Ćwiczenia, grupa 43
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Agnieszka Tomaszkiewicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 35
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Inez Szachułowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 33
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Przestrzelska
12:15
Ćwiczenia, grupa 28
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Marta Koziej
12:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Ewa Gajzlerska
12:15
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Witold Chromcewicz, Edyta Wysocka
12:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Małgorzata Wujec
12:30
Ćwiczenia, grupa 38
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Gmach Nowy Technologiczny