Plan zajęć przedmiotu Język angielski - poziom B2 [6420-ABH60-0SA-0008] rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2023/2024 - sem. zimowy
- rok akademicki 2022/2023 - sem. letni
- rok akademicki 2022/2023 - sem. zimowy
- rok akademicki 2021/2022 - sem. letni
- rok akademicki 2021/2022 - sem. zimowy
- rok akademicki 2020/2021 - sem. letni
- rok akademicki 2020/2021 - sem. zimowy
- rok akademicki 2019/2020 - sem. letni
- rok akademicki 2019/2020 - sem. zimowy
- rok akademicki 2018/2019 - sem. letni
- rok akademicki 2018/2019 - sem. zimowy
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Arkadiusz Żygadło
8:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy wtorek, 8:15 - 9:45
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Jolanta Pasternak-Winiarska
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Anna Drzewińska, Joanna Mirowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Pisarek
8:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Julia Panasiuk
8:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Magdalena Urbanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:30 - 10:00
Anna Dąbrowska
12:15
Ćwiczenia, grupa 26
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Jolanta Pasternak-Winiarska
12:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy wtorek, 12:15 - 13:45
Aleksandra Filipowicz
14:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy wtorek, 14:15 - 15:45
Środa
Wiesława Barnaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 8:30 - 10:00
Witold Chromcewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 16
każda środa, 8:30 - 10:00
Agnieszka Tomaszkiewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każda środa, 8:30 - 10:00
Joanna Kożuchowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:30 - 10:00
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
8:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:30 - 10:00
Magdalena Potts
8:30
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:30 - 10:00
Radosław Furmaga
8:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:30 - 10:00
Mirosława Wojtaś
8:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:30 - 10:00
Katarzyna Wesołowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:30 - 10:00
Magdalena Walenta
8:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Wiesława Barnaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 18
każda środa, 10:15 - 11:45
Magdalena Urbanowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 10:15 - 11:45
Czwartek
Anna Dąbrowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Filipowicz
10:15
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Jolanta Pasternak-Winiarska
10:15
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Aleksandra Filipowicz
12:15
Ćwiczenia, grupa 24
każdy czwartek, 12:15 - 13:45
Piątek
Arkadiusz Żygadło
8:15
Ćwiczenia, grupa 21
każdy piątek, 8:15 - 9:45
Adam Feliński
8:30
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Ewa Drowanowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 20
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Jolanta Pasternak-Winiarska
8:30
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Tomaszkiewicz
8:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Małgorzata Wujec
8:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Joanna Kożuchowska
8:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Anna Drzewińska, Joanna Mirowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Agnieszka Pisarek
10:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Julia Panasiuk
10:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Mirosława Wojtaś
10:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Katarzyna Wesołowska
10:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Magdalena Walenta
10:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Witold Chromcewicz
12:00
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Wiesława Barnaś
12:15
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Izabela Arcykiewicz-Zamecznik
12:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Magdalena Potts
12:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Radosław Furmaga
12:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 12:15 - 13:45
Wiesława Barnaś
14:15
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 14:15 - 15:45